Z „Detektywem Pozytywką” w świat wyobraźni
W niezwykłą podróż z wyobraźnią wyruszyli uczniowie klasy III c ze Szkoły Podstawowej nr 2 oraz klasy III b ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Jarocinie. »
W niezwykłą podróż z wyobraźnią wyruszyli uczniowie klasy III c ze Szkoły Podstawowej nr 2 oraz klasy III b ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Jarocinie. »
Ostatnie dni upłynęły pod znakiem różnorodnych i inspirujących warsztatów dla dzieci, które połączyły ruch, muzykę, kreatywność oraz dobrą zabawę. »
Półkoloniści ze Szkoły Podstawowej w Wojciechowie wzięli udział w zajęciach poświęconych Jarocinowi. »
Półkoloniści ze Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Edukacji i Wspierania Inicjatyw Społecznych „Możemy Więcej” z Cielczy wzięli udział w wyjątkowych zajęciach pod hasłem „Lodowa przygoda”. »
Uczniowie klas V ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Jarocinie wzięli udział w wyjątkowym, gwarowym spotkaniu. »
W ramach projektu „Podróże z wyobraźnią” uczniowie klas II ze Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Szkoły Podstawowej nr 5 wzięli udział w wyjątkowych warsztatach literackich, które przygotowywały ich do spotkania z pisarzem Grzegorzem Kasdepke. »
Oddział dla Dzieci po raz kolejny włączył się w ogólnopolską akcję „Tata Też Czyta”, zapraszając do wspólnego czytania wyjątkowego gościa – pana Naczelnika Wydziału, kpt. mgr. Mariusza Banaszaka z Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie. »
„Ryczka, tytka i wymborek, czyli swojskie klekotanie” na liście zwycięzców! »
Dzisiejsze grupy zabawowe upłynęły pod znakiem kolorów, kreatywności i doskonałej zabawy »
Hasło tegorocznej edycji brzmi: „Czytanie zbliża”, a jego celem jest pokazanie dzieciom, jak ważne są książki, rozmowa i wspólne spędzanie czasu. W tym wyjątkowym tygodniu w Oddziale dla Dzieci w Pałacu Radolińskich mieliśmy przyjemność gościć Panią Martynę Jańczak – Dyrektora Wydziału Administracji w Urzędzie Miasta i Gminy Jarocin oraz grupę przedszkolaków „Misiów” z Niepublicznego Przedszkola „Jaś i Małgosia”. »