JOK Jarocin

W Wielki Czwartek zaprosiliśmy seniorów - podopiecznych Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, członków programu Dom Senior Wigor oraz chętnych mieszkańców na śniadanie wielkanocne. »

Zajęcie komputerowe, kulinarne, rękodzielnicze, samoobrony, turystyki, zdrowia i dbania o siebie oraz języka angielskiego i spotkania z regionalistami tak minął kolejny miesiąc seniorom w JOK Jarocin w ramach projektu Senior Wigor »

To było niesamowite spotkanie. W wtorkowe popołudnie "duch włóczykija" zagościł na dobre w JOKu. Stało się to za sprawą Łukasza Wierzbickiego, który zabrał nas w niezwykłą wędrówkę po kontynentach. »

Przedstawienie teatralne DREWNIANY TALER w wykonaniu Koźmińskiego Teatru Seniora działającego przy Stowarzyszeniu Wspólnie dla Koźmina, Ośrodku Kultury i Klubie Seniora w Koźminie Wielkopolskim o trudnym temacie w JOK Jarocin. »