JOK Jarocin

W poniedziałkowy poranek klasa 4B wzięła udział w warsztatach o kulturze i świętach żydowskich. Było bardzo intensywnie! »

Simchat Chajim Festiwal zagościł także w JOK Jarocin! Nasi seniorzy przez dwa dni mieli okazję uczestniczyć w warsztatach związanych z kulturą i tradycją żydowską »

Zespół Klezmafour rozpoczął w Jarocinie drugą edycję żydowskiego festiwalu Simchat Chajim Festival. »

Na trasie wycieczki znalazła się Panorama Racławicka, Muzeum Narodowe i wrocławski rynek. »

Pierwsze spotkanie Jarocińskiego Klubu Wielbicieli Fantastyki przyciągnęło nadspodziewanie liczną grupę uczestników z Jarocina i okolicznych miejscowości (takich jak Poznań). Dobrze, że sala w JOKu była wyposażona w tak dużo krzeseł. »

W piątkowy wieczór w JOK Jarocin miał miejsce niesamowity koncert - muzyka Korteza i niesamowita gra świateł oczarowała jarocińską publiczność. »

Największe przeboje zabrzmiały na jarocińskiej scenie w akustycznej tonacji. »