Uwaga dzieciaki - ogłaszamy nabór na warsztaty teatralne!

Uwaga dzieciaki - ogłaszamy nabór na warsztaty teatralne!Rusza druga edycja projektu Wielki Teatr w Małym Mieście Junior!

Zapraszamy dzieci starszych klas szkół podstawowych, V i VI do udziału w warsztatach teatralnych!
Młodzi aktorzy po obejrzeniu pierwszego spektaklu: "Wąż" Teatru Animacji rozpoczną regularne, comiesięczne warsztaty artystyczne z  instruktorem teatralnym panią Basią Bogatko (warsztaty zajęcia z ruchu scenicznego, emisji głosu, pracy z rekwizytem). Efektem finalnym warsztatów będzie spektakl teatralny, który obok profesjonalnych produkcji pokazany zostanie w cyklu Wielki Teatr w Małym Mieście Junior.

Chętne osoby, prosimy o wysyłanie zgłoszeń mailowo (skan) na adres rezerwacja@jarocin.info lub  listownie na adres: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin, ul. Park 3, 63-200 Jarocin. Termin przyjmowania zgłoszeń do 31 marca 2015 r.

Druk zgłoszenia do pobrania tutaj

Udział w warsztatach jest bezpłatny i obejmuje udział w czterech cotygodniowych spotkaniach warsztatowych (każde 3-godzinne). Szczegółowy harmonogram zajęć zostanie ustalony po zebraniu wszystkich zgłoszeń. Zajęcia odbywać będą się
w Pałacu Radolińskich i Kinie Echo.