Pieśni inspirowane powstaniem wielkopolskim i finał konkursu

Kategoria: JOK

Pieśni inspirowane powstaniem wielkopolskim i finał konkursuTo było piękne popołudnie w JOK Jarocin. 11 listopada – święto niepodległości. Najpierw autorski koncert „95”, który po ośmiu latach znów wybrzmiał na żywo.

Następnie finał lokalnego projektu i pokaz filmów stworzonych przez uczniów szkół ponadpodstawowych: Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 Jarocin, Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. T. Kościuszki w Jarocinie oraz Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie.
Projekt realizowany był przez Muzeum Regionalne w Jarocinie, w partnerstwie z Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin. Dofinansowano go ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego Niepodległa. Wsparła go też finansowo Gmina Jarocin.