Halina Frąckowiak - koncert

Kategoria: JOK

Halina Frąckowiak - koncert"Bądź gotowy dziś do drogi", "Napisz proszę” oraz piosneki ze znanych filmów można było usłyszeć podczas niedzielnego koncertu Haliny Frąckowiak. Artystka zachwyciła zebranych tłumnie słuchaczy.

Halina Frąckowiak debiutowała, kiedy miała 16 lat na II Festiwalu Młodych Talentów. Współpracowała z takimi zespołami, jak Czerwono-Czarni, ABC, Tarpany czy Drumlersi. Karierę solową rozpoczęła w 1972 r. Jest jedną z największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej lat 70-tych i 80-tych. Piosenkarka nagrała ponad 20 płyt i kaset, a jej koncert można było obejrzeć w wielu miejscach Europy czy w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. W roku 2005 artystka została odznaczona medalem „Zasłużony Kulturze – Gloria Artis -przyznanym przez Ministra Kultury.  Jej twórczość niezmiennie cieszy się dużą popularnością, gromadząc na koncertach pełne sale.