Graffiti na murze

Kategoria: JOK

Graffiti na murzeCzwartkowe popołudnie grupa uczestników warsztatów 4 elementy hip hop spędziła tym razem w plenerze. Młodzież spotkała się w JOK Jarocin, aby poznać sztukę graffiti.

Naszymi gośćmi byli działający w tym temacie od wielu lat bydgoscy artyści związani z tym nierozerwalnym elementem kultury hip hop - Mr. Soapski oraz Somp. Prowadzący warsztaty najpierw opowiedzieli o samej sztuce graffiti oraz o tym skąd się ona wywodzi, następnie zapoznali uczestników z technikę oraz tym jak rozplanować pracę nad graffiti. Po wstępie teoretycznym przyszedł czas na działanie. Młodzi artyści uzupełniali kontur oraz proponowali swoje elementy na graffiti. Na końce podpisali swoje dzieło. Efekt warsztatów można zobaczyć na tylnym parkingu za JOK Jarocin od strony Kaufland.

Warsztaty organizowane w ramach JOK Jarocin oraz Streetworking w Jarocinie w ramach projektu „Jarocin - Miastem Jutra”, finansowanego ze środków funduszy norweskich.

Kolejne warsztaty – 21 września, godz. 17.00 w JOK Jarocin. Tym razem spotykamy się z raperem, kulturoznawcą oraz autorem tekstów i słuchowisk - Jarosławem Jaruszewskim – Bisz.

Warsztaty są bezpłatne, obowiązują jedynie zapisy mail: bibliotekajok@gmail.com, tel. 62 747 30 02, 887 766 861

Powrót na górę