31. finał WOŚP

Kategoria: JOK

31. finał WOŚPW niedzielne popołudnie w JOK Jarocin w godz. od 16.00 do18.00 zaplanowano liczne WOŚPowe warsztaty. Towarzyszyły im licytację, rajd rowerowy i występy jarocińskich zespołów młodzieżowych.

Dla wszystkich chętnych odbyła się akcja snutkowy łańcuch serc, przygotowana przez Stowarzyszenie Miłośników Kultury Ludowej w Potarzycy. Odwiedzający to stanowisko mogli również poznać stroje regionalne oraz instrumenty. Przy stoiku z słodkościami Jarociński Klub Amazonka zaprosił do akcji ozdabiania serduszkowych ciasteczek. Centrum Usług Społecznych zachęcało do akcji #kamyki i malowania swoich niepowtarzanych i oryginalnych kamieni. Panie z Ukrainy malowały twarze oraz prowadziły warsztaty z szycia zabawek. Dla tych, którzy będą chcieli spalić trochę kalorii, trenerze z Atlas Club Jarocin przygotowali wyzwania sportowe! Można też było wykonać własnoręcznie WOŚPową koszulkę oraz płytę. Było też stoisko szczęścia prowadzone przez Stowarzyszenie Przyszłość Kotlina i koło fortuny. 
Śiatełko do nieba ułożone zostało w ogrodzie JOKu z wszystkich chętnych, a potem już zabrzmiały na scenie zespoły:  Czajniki, Pure Desire i na finał MICHAŁ STAWIŃSKI OBERSCHLESIEN.
Łącznie w sztabie JOK zebrano rekordową kwotę: 55 806,88 zł
Dziękujemy wszytskim za zaangażowanie i pomoc, szczególne ukłony dla jarocińskich harcerzy z ZHP Hufiec Jarocin.
 
 

Powrót na górę