Mimo konkurencyjnych lokomotyw - nasze małe też cieszyły się popularnością wśród najmłodszych uczestników festynu na Parowozowni! »

Zdrowe przekąski, kucharskie czapki, dekorowanie ciasteczek, punkt wymiany i kserowania przepisów, tańce i śpiewy dzieci i dorosłych - oto niektóre atrakcje Pikniku kulinarnego, w ramach projektu "Regał na nudę". »

Ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie w Książkolandii zakończyła opowieść o
Juracie - Królowej Bałtyku.
»

Jaka książka, zdaniem naszych klubowiczek, powinna znaleźć się w tegorocznym, wakacyjnym plecaku każdego lubiącego przeplatać przygodę w rzeczywistości z przygodą na kartach książki? »

Członkowie Klubu Dyskusyjnego działającego przy Filii w Witaszycach spotkali się ostatni raz przed wakacjami »

Co roku w czerwcu uczniowie klasy III są zapraszani do udziału w konkursie „1 z 10”, organizowanym przez bibliotekę w Cielczy. »