Biblioteka

Jesienne spotkanie grup zabawowych już rozpoczęte. Tym organizacyjnym spotkaniem rozpoczęłyśmy jedenastą edycję zajęć dla małych dzieci i ich rodziców. »

Z okazji Dnia Matki na grupach zabawowych przeczytano bajkę „Ja i moja mama”. Dzieci dla swoich rodzicielek wykonały wesołe serca. Wszystkich zaproszono do zabaw jakie pamiętają rodzice z dzieciństwa. Na koniec każde dziecko wspólnie z rodzicem wykonali kompozycję kwiatową w wazonie oraz kwiatka dla Mamy. »

„Kto Ty Jesteś? Polak Mały”. Takimi słowami rozpoczęto grupy zabawowe, wprowadzając dzieci i opiekunów w klimat patriotyczny. Zaproszono ich do zabaw ruchowych Białe Orły i Wstęgi na wietrze. Na koniec wykonali wesołe flagi. »

Grupy zabawowe rozpoczęto od rymowanych zagadek maluszka „Co to? Kto to? Zwierzęta”. Dzieci po przeczytaniu zagadki naśladowały dane zwierzątka. »

Na grupach zabawowych z okazji Święta Kota królowały Mruczki, Puszki, Ramzeski, Ryśki i Orlenki. Po przeczytaniu bajeczki „Dzień dobry, kotku!”, dzieci naśladowały zachowania kiciaków. »

Na dzisiejszych grupach zabawowych, królowały barwy narodowe. Dzieci słuchając wiersza Władysława Bełzy „Kto Ty jesteś? Polak mały!” czynnie uczestniczyły w pokazywaniu treści wiersza. »

Na grupach zabawowych królowały jesienne liście. Dzieci wraz z opiekunami zaproszono do zabaw z chustą animacyjną: spadające liście oraz wiatr jesienny. Przeczytano też bajeczkę „Pod gwiazdami” , po której wykonali sowy z kolorowych liści. »

Wczoraj na grupach zabawkowych królowała gąsienica.ch królowała gąsienica. »

Na grupach zabawowych królowała piłka ponieważ jutro rozpoczyna się EURO`21. Maluszkom przedstawiono teatrzyk kamishibai "Piłka". »

"Raz, dwa, trzy Dinusiem jesteś Ty" taką zabawą rozpoczęto grupy zabawowe, w której każdy uczestnik zamienił się w dinozaura. »

Powrót na górę