Biblioteka

W słoneczny czwartkowy poranek odbyły się grupy zabawowe. Spotkanie rozpoczęto czytaniem bajki „Kto mieszka w ogrodzie”. »

Na grupach zabawowych powitano dzieci za pomocą odgłosów zwierząt wykorzystując książkę Wioli Wołoszyn z serii "Jano i Wito. Dźwięk otwór”. »

Z okazji Dnia Kota maluchy i ich mamy zostały zaproszone na kocie zajęcia! Na początku spotkania przeczytano bajkę „Feliks i Ryska z ulicy Czereśniowej”. »

Choć kalendarzowa zima w pełni, pogoda nas nie rozpieszcza. Wieje, leje a tu ferie . Każdy chętnie poszedłby na dwór i ulepił pięknego bałwana. »

Pierwsze spotkanie grup zabawowych w Nowym Roku rozpoczęto od opowiadania bajki ”Kocham Cię, Babciu! Kocham Cię, Dziadku!” z serii Świnka Peppa. »

W klimacie świątecznym odbyły się grupy zabawowe. Czytano dzieciom książeczki z okienkami, które przybliżyły temat świąt i posłużyły do świetnej zabawy. »

Jesienne spotkanie grup zabawowych już rozpoczęte. Tym organizacyjnym spotkaniem rozpoczęłyśmy jedenastą edycję zajęć dla małych dzieci i ich rodziców. »

Z okazji Dnia Matki na grupach zabawowych przeczytano bajkę „Ja i moja mama”. Dzieci dla swoich rodzicielek wykonały wesołe serca. Wszystkich zaproszono do zabaw jakie pamiętają rodzice z dzieciństwa. Na koniec każde dziecko wspólnie z rodzicem wykonali kompozycję kwiatową w wazonie oraz kwiatka dla Mamy. »

„Kto Ty Jesteś? Polak Mały”. Takimi słowami rozpoczęto grupy zabawowe, wprowadzając dzieci i opiekunów w klimat patriotyczny. Zaproszono ich do zabaw ruchowych Białe Orły i Wstęgi na wietrze. Na koniec wykonali wesołe flagi. »

Grupy zabawowe rozpoczęto od rymowanych zagadek maluszka „Co to? Kto to? Zwierzęta”. Dzieci po przeczytaniu zagadki naśladowały dane zwierzątka. »

Powrót na górę