Wkrótce wakacje!

Wkrótce wakacje!Już niedługo lato i wakacje, dlatego to było tematem spotkania w bibliotece w Wilkowyi 4-latków z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni. Zajęcia rozpoczęły się od głośnego czytania opowieści o pszczółce Gai i poszanowaniu przyrody.

Później dzieci poznały przygody Fenka latem nad morzem i jego wakacje pierwszy raz bez rodziców. W drugiej części spotkania na zajęciach plastycznych 4-latki wykonały piękne kwiatki z kolorowego papieru i płyt CD. Za swoje rękodzieła przedszkolaki otrzymały cukierki.
Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni" jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International
Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розвиткуінформаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International