Spotkanie z pająkami

Spotkanie z pająkamiW ostatnim tygodniu października zawitały do nas dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Poziomka". Starszaki wraz z bajkowym pajączkiem poszukiwały odpowiedzi na pytanie - dlaczego ludzie boją się pająków.

Zła sława tych niedocenionych zwierzątek może wynikać  z faktu, że boimy się tego czego nie znamy, poza tym uznaliśmy, że ich wygląd jest niesamowity.  Nic także nie staje na przeszkodzie, aby wykorzystać je do halloweenowej zabawy, oczywiście tych, własnoręcznie wykonanych przez dzieci. Spotkanie czytelniczo-plastyczne zostało urozmaicone zabawami inspirowanymi KLANZĄ.

Wydarzenie zrealizowano w ramach projektu „Bibliotekarz w akcji" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminę Jarocin.