Spotkanie z Kicią Kocią

Spotkanie z Kicią KociąSobotni poranek na naszym parku upłynął na spotkaniu z Kicią Kocią i panią Moniką Skikiewicz.

Kici Kocia przyciągnęła tłumy. Mali fani przygód książek ANity Głowińskiej uczestniczyli w kocich warsztatach. Tańczyli, zgadywali, układali kocie puzzle i doskonale się bawili. W zajęciach aktywnie uczestniczyli rodzice i opiekunowie.

Wydarzenie odbyło się w ramach projektu "Uniwersytet Kultury", który uzyskał dofinansowanie z programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy (Active Citizens Fund – National), który jest jednym z 11 programów prowadzonych w Polsce ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego (tzw. Funduszy norweskich i Funduszy EOG) 2014-2021 i jednym z dwóch przeznaczonych na wsparcie działalności organizacji społecznych.

Liderem projektu jest Spółdzielnia Socjalna Zmysły, prowadząca w Jarocinie Kawiarnię Filmową, a partnerem Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin.​