Ratusz zaczarowany

Ratusz zaczarowanyPokaz multimedialny na fasadzie jarocińskiego ratusza okazał się wspaniały!

Obrazy i animacje, które pojawiły się podczas wieczornej prezentacji nawiązywały do budynku nowej Kamienicy Kuktury i prezentowały również dokonania młodzieży, uczestników projektu "Łowcy cytatów". Pod czujnym okiem Jakuba Hadera z Fundacji "Precyzja", który wcześniej pracował z młodzieżą, pokaz zaczarował jarociński ratusz i rynek. Było wspaniale, magicznie i bardzo nowocześnie, co brawami i okrzykami zachwytu dali nam do zrozumienia zgromadzeni licznie jarociniacy!

Pokaz w ramach projektu "Łowcy cytatów" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminę Jarocin.