Ogłaszamy konkurs na inicjatywy oddolne!

Ogłaszamy konkurs na inicjatywy oddolne!W ramach naszego udziału w projekcie BLISKO i realizacji projektu "Biblioteka na wyciągnięcie ręki" zapraszamy mieszkańców miasta i gminy Jarocin oraz powiatu jarocińskiego do konkursu GENERATOR POMYSŁÓW! Do rozdania mamy 23.800 zł na projekty edukacyjno-kulturalne, animujące lokalną społeczność wokół i z biblioteką!

W konkursie mogą wziąć udział osoby prywatne (pełnoletnie), grupy nieformalne i organizacje, kluby czy koła, którzy nie są wpisani jako partnerzy do pierwotnego wniosku Biblioteki Jarocin w ramach BLISKO.
Na pomysły i wypełnione wnioski czekamy do 29 lutego 2024 r. Wnioski należy składać w JOK Jarocin do godziny 18.00.

Szczegóły i informacje oraz konsultacje pod nr telefonu 506 297 878.

REGULAMIN (pdf)

FORMULARZ WNIOSKU (word)