Na powitanie lata

Na powitanie lataJuż niedługo lato i wakacje, dlatego dzisiaj uczniowie I klasy z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi wysłuchali wierszyków o lecie.

Poznali także zabawy z KLANZY, które mogą wykorzystać podczas letniego wypoczynku. Na początku zajęć każde dziecko wypowiadało swoje imię i dołączało do tego dowolnie przez siebie wybrany gest. Później była zabawa w "Zajączki". Pierwszoklasiści wybrali się również w podróż samolotem oraz w rytm muzyki piekli ciasto dla swoich tatusiów z okazji zbliżającego się ich święta. Spotkanie zakończyło się zabawami z chustą.

Zajęcia zrealizowano w ramach projektu "Bibliotekarz w akcji" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminę Jarocin.