Dekorowanie jajek

Kategorie: Filia nr 2, Warsztaty

Dekorowanie jajek25 lutego odbyło się kolejne spotkanie integracyjne mieszkańców Ciświcy i Ługów.
Warsztaty poprowadziła pani Justyna Nawrocka – bibliotekarz z filii nr 3 Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Jarocin. Uczestnicy pod bacznym okiem pani prowadzącej wykonali jajka ozdabiane wstążkami metodą "karczochową".

Wszystkim paniom należą się uznania za wykazaną cierpliwość i zdobyte umiejętności, których efektem były piękne, kolorowe jajka. Należy również wspomnieć o najmłodszych, którzy dzielnie pracowali, wykonując własne oryginalne prace. Wszyscy zgodnie obiecali, że będę szlifować zdobyty fach, tworząc kolejne wielkanocne ozdoby. Współorganizatorami warsztatów były: Stowarzyszenie Edukacyjne "Trójka" oraz Szkoła Podstawowa nr 3 w Jarocinie.