Biblioteczna magia Świąt – czyli zimowe zabawy sensoryczne

Biblioteczna magia Świąt – czyli zimowe zabawy sensoryczneW grudniowy poranek przedszkolaki odwiedziły bibliotekę w Witaszycach. Po przeczytaniu świątecznego opowiadania rozpoczęły się zimowe harce. Po pełnych radości zabawach ruchowych każdy przedszkolak stworzył Świętego Mikołaja z papierowych talerzyków.

Największą uciechą dla dzieci okazało się lepienie bałwanków oraz pierniczków podczas zabaw sensorycznych. Dzieci mogły rączkami pobawić się w śniegowej  masie, która była namiastką białego szaleństwa uwielbianego przez wszystkich.

Zajęcia zrealizowano w ramach projektu "Bibliotekarz w akcji" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminę Jarocin.