Bałwankowe zabawy

Bałwankowe zabawyPodczas lekcji bibliotecznej uczniowie kl. 1, ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Jarocinie, wysłuchali opowiadania o zimowej przygodzie Kubusia Puchatka.

Następnie dzieci sprawdziły swoją wiedzę matematyczna oraz sprawność fizyczna. Uczniowie kl. 1 poradzili sobie świetnie w rysowaniu na mące a także w zajęciach plastycznych, podczas, których każda grupa zrobiła bałwanka z gazety. Nie mieli również problemu w odnalezieniu 10 zimowych różnic a na zakończenie zajęć dzieci wykonały kartkę z bałwankiem, do którego wsypywały sztuczny śnieg.
Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni" jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розвиткуінформаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International