Senior+

Malowanie z natury i nasz ogród w JOK Jarocin - to malarskie tematy na wrześniowych zajęciach dla uczestnikó zajęć malarskich w Senior Wigor. »

Seniorzy, którzy uczą się języka angielskiego mieli okazję do wykorzystania swoich umiejętności w praktyce. »

Seniorzy wraz z kilkoma wnukami udali się do wrocławskiego zoo »

Zajęcie komputerowe, kulinarne, rękodzielnicze, samoobrony, turystyki, zdrowia i dbania o siebie oraz języka angielskiego i spotkania z regionalistami tak minął kolejny miesiąc seniorom w JOK Jarocin w ramach projektu Senior Wigor »

Przedstawienie teatralne DREWNIANY TALER w wykonaniu Koźmińskiego Teatru Seniora działającego przy Stowarzyszeniu Wspólnie dla Koźmina, Ośrodku Kultury i Klubie Seniora w Koźminie Wielkopolskim o trudnym temacie w JOK Jarocin. »