Senior+

Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło wyniki naboru do Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2015-2020, edycja 2018. Gmina Jarocin znalazła się wśród 224 dofinansowanych placówek. Dzienny Dom Senior + w Jarocinie został dofinansowany kwotą 200 tys. złotych. »

Tak łączymy pokolenia w Jarocinie! Niecodzienne wydarzenie w ramach imprez towarzyszących Jarocin Festiwal 2017 - spektakl z muzyką na żywo zespołu Variété z udziałem jarocińskich seniorów! »

Dnia 1 czerwca 2017 r. grupa Senior WIGOR odbyła wycieczkę do Powidza. Tego dnia na obszarze 33. Bazy Lotnictwa Transportowego odbywały się uroczyste obchody święta Dowództwa 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego. »

Na początku spotkania zapoznaliśmy się z artystą poprzez krótki filmik o jego życiu, powołaniu i miejscach, w których odbywał służbę Bożą. »

W ramach zajęć z rękodzieła w programie Senior-WIGOR odbyły się warsztaty z szycia ozdób świątecznych. »

W ramach Tygodnia z Internetem seniorzy w JOK Jarocin spotkali się z Zuzanną Kuklą, która prowadzi swój profil na YouTube »

27 marca 2017 r. grupa Senior WIGOR wybrała się na wycieczkę do Poznania - w ten dzień przypada Międzynarodowy Dzień Teatru - stąd głównym wyjazdu był spektakl baletowy "Jezioro Łabędzie" w auli Collegium da Vinci. »

Powrót na górę