Wigilia po raz czwarty

Kategoria: Senior Plus

Wigilia po raz czwartyCoraz więcej nas na wigilijnym spotkaniu - w tym roku ponad 250 osób gościło w JOK Jarocin na wigilijnym spotkaniu.

Byli zacni goście z zastępcą burmistrza Bartoszem Walczakiem na czele i seniorzy, uczestnicy programu Senior Plus oraz osoby samotne. W świąteczny nastrój wprowadził zebranych chór "Zawsze młodzi" wraz z dziećmi i młodzieżą ze Społecznego Ogniska Muzycznego, którzy przy muzycznym wsparciu Leszka Śwoderskiego i Zbigniewa Obary dali wspaniały i nostalgiczny koncert kolęd.
Były życzenia, opłatek i tradycyjne potrawy oraz drobne upominki w postaci świątecznych kartek z wizerunkami aniołów, autorstwa seniorów z grupy malarskiej Senior Plus przy JOK Jarocin.
Poczęstunek przygotowały panie z Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jarocinie, wystrój zapewnili pracownicy Biblioteki podobnie jak obsługę, którą profesjonalnie wsparła grupa młodzieży z Technikum Gastronomicznego z Zespołu Szkół Ponadgmnzajalnych nr 2 w Jarocinie.