Ostatnie spotkanie seniorek przed wakacjami upłynęło przy kawie i rozmowie na temat reedycji książki "Młyn nad Lutynią" Jarosława Iwaszkiewicza. »

Papierowe szaleństwo z EkoPaką przeżyli uczniowie z klasy III. Dowiedzieli się ile drzew potrzeba do wyprodukowania tony papieru i ile zużywa przeciętny człowiek papieru rocznie. »

Filia w Wilkowyi wspólnie z Zespołem Szkół Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi zorganizowali wycieczkę dla dzieci z okazji Dnia Dziecka do 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Krzesinach. »

Z okazji Tygodnia Bibliotek, który w tym roku jest pod hasłem "Biblioteka inspiruje", w filii w Wilkowyi odbyły się głośne czytania. »

W Bibliotece w Wilkowyi uczestniczki czwartkowych spotkań szyły sówki »

Piąta Noc z Andersenem już za nami. W piątkowy wieczór 45 dzieci wzięło udział w jubileuszowej nocy. Tym razem hasłem przewodnim była Mała Syrenka i piraci. »

Uczniowie szkoły w Wilkowyi wykonali przepiękne kartki, z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych, które trafią do chorych dzieci z Marzycielskiej Poczty. »