Uczniowie z klasy II a przyszli do biblioteki, by poznać tworzywa sztuczne i dowiedzieć się jak w jaki sposób można je przetwarzać i poddawać recyklingowi. »

Dzieci z klasy II b zespołu Szkół w Cielczy gościły w bibliotece na lekcji ekologii. W ramach projektu EkoPaka uczniowie dowiadywali się co to są tworzywa sztuczne, z czego są produkowane, jak należy segregować zużyte przedmioty i jak można je przetwarzać. »

Tematem przewodnim kolejnych zajęć były tworzywa sztuczne. Tym razem mali ekolodzy – dzieci z klasy II b i II e, poznali recykling tworzyw sztucznych. »

Drugie spotkanie z zaprzyjaźnionym stolarzem i EkoPaką odbyło się w Przedszkolu Poziomka w Jarocinie »

Na te i inne pytania uzyskały odpiwedź dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Golinie podczas zajęć z EkoPaki »

Najmłodsza grupa przedszkolna wzięła udział w zajęciach Książkolandii, której tematem były drzewa i drewno. »