W niedzielę, 26 lutego obchodzony był Dzień Dinozaura. Następnego dnia dzieci z miejscowego przedszkola odwiedziły naszą bibliotekę. »

W niedzielne popołudnie, 29 stycznia w witaszyckim pałacu spotkali się miłośnicy muzyki. »

Od grudnia biblioteka udostępniła platformę do nauki języków obcych we wszystkich swoich placówkach. Do wyboru jest aż pięć języków: angielski (w tym angielski biznesowy), niemiecki, francuski, hiszpańskiego i włoski. Każdy użytkownik może uzyskać bezpłatny dostęp do
e-learningowych kursów przeznaczonych dla dorosłych, a także dla dzieci od 10 roku życia.
»

Już w przyszłym tygodniu Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji odbyły się zajęcia tworzenia stroików na świąteczny stół. »

Z okazji Dnia Pluszowego Misia bibliotekę witaszycką odwiedziła grupa sześćiolatków z miejscowego przedszkola pod opieką pani Edyty Krall. »

Stowarzyszenie na Rzecz Witaszyc w ramach projektu Żyjmy zdrowiej Panie, Panowie organizuje dla członków i sympatyków zajęcia promujące zdrowy styl życia. »