Zapisz się do biblioteki...w domu

Kategoria: Filie

Zapisz się do biblioteki...w domuMożna samemu zapisać się do naszej biblioteki, nie wychodząc z domu. Zdalna rejestracja w bazie czytelników Biblioteki Jarocin daje możliwość rezerwowania i zamawiania poszukiwanych tytułów jeszcze przed formalnym zapisem w bibliotece.

Formularz rejestracyjny dostępny jest po kliknięciu "Zapisz się" w zakładce Konto na stronie katalogu on-line Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Jarocin www.bibliotekajarocin.pl.  Po wypełnieniu formularza system na wskazany adres e-mailowy wysyła link aktywacyjny. Jeżeli czytelnik potwierdzi swoją rejestrację w bazie, system wyśle drugą wiadomość z hasłem dostępu do konta.

Ta usługa pozwala rezerwować i zamawiać wybrane książki - oczywiście po zalogowaniu się na swoje biblioteczne konto.

Jednak aby wypożyczyć książki należy udać się do dowolnej naszej placówki bibliotecznej z dokumentem tożsamości i podpisać kartę zapisu. Wówczas czytelnik otrzyma kartę biblioteczną, która jest niezbędna do wypożyczeń.