Ryba po grecku i śledź na 1000 sposóbów - oto menu serwowane przez grupę kulinarną Senior Wigor »

W grudniowy poranek odbyły się dwa spotkania z klasami III na temat skarbów Ziemi. O swojej pasji i kolekcji opowiadał Antoni Grzybek, który zbiera minerały już od ponad czterdziestu lat. »

Przedszkolacy na Świątecznym Spotkaniu z Bajeczką otrzymali list od Świętego Mikołaja, który musieli odnaleźć w bibliotece. Święty Mikołaj zachęcał w nim do wesołej zabawy. »

Kolejni uczniowie, tym razem czwartoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 2, poznawali ciekawostki dotyczące historii Jarocina. »

Seniorki uczestniczące w sobotnich warstztach mydlarskich wykonały niesamowitą pracę, a przy tym wypełniły JOK Jarocin zapachami i wonnymi olejkami »