Bajeczki o tym, jak zielone żabki urządziły zielony bal i tańczyły zielonego walczyka na łące nad stawem wysłuchały przedszkolaki z Cielczy i Radlina w czasie marcowego spotkania. »

Już po raz kolejny w tym roku w witaszyckiej bibliotece spotkały się panie na warsztatach. W środę, 14 marca powstały piękne palmy wielkanocne, które zostaną przekazane na cel charytatywny na niedzielny kiermasz. »

Choć na dworze jest jeszcze zimno i pada śnieg na grupach zabawowych powiało już zbliżającą się wiosną. »

O kobietach i ich prawach dawniej i dziś rozmawiano w Bibliotece Głównej w Pałacu Radolińskich z Anną Dziewit-Meller. »

W środowe popołudnie - 7 marca zaprosiłyśmy dzieci do biblioteki. Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne pani bibliotekarka udała się do miejscowego przedszkola na zajęcia. »

"Damy dziewuchy dziewczyny- historia w spódnicy" to książka nietypowa, mówi o kobietach, które w swoim życiu zrobiły bardzo wiele, pomimo dyskryminacji spełniały swoje marzenia i miały duży wpływ na otaczającą Je rzeczywistość. »