Po raz pierwszy w tym roku, członkowie i sympatycy Klubu Dyskusyjnego zebrali się na tradycyjne wspólne kolędowanie. Przy wspólnym stole, przy chlebie, smalcu i ogórkach własnej roboty śpiewano najpierw kolędy, później inne piosenki. »

W filii w Witaszycach odbyło się podsumowanie projektu "Seniorze nie bądź sam". Jego uczestnicy wysłuchali pogadanki pt. "Interpretacja wyników diagnostycznych gospodarki tłuszczowej; zapobieganie chorobom cywilizacyjnym". »

Aktywni członkowie i sympatycy Stowarzyszenia na Rzecz Witaszyc oraz Klubu Dyskusyjnego dnia 29 marca spotkali się po raz kolejny, aby posłuchać i porozmawiać o bezpieczeństwie. »

W piątkowy wieczór 18 stycznia odbyło się już po raz dwudziesty kolędowanie, w którym udział wzięli mieszkańcy Witaszyc, członkowie i sympatycy Klubu Dyskusyjnego, uczestnicy zajęć projektowych Stowarzyszenia na Rzecz Witaszyc. »

Aktywni członkowie i sympatycy Stowarzyszenia na Rzecz Witaszyc oraz Klubu Dyskusyjnego spotkali się po raz kolejny, aby posłuchać i porozmawiać o tym czym jest stres, jak nasze ciało na niego reaguje oraz o możliwościach jego zniwelowania. »

Aktywni członkowie i sympatycy Stowarzyszenia Na Rzecz Witaszyc oraz Klubu Dyskusyjnego spotkali się po raz kolejny, aby posłuchać i porozmawiać na temat prawidłowego odżywiania. »

Z okazji 170 rocznicy Wiosny Ludów i Zjazdu Witaszyckiego członkowie Stowarzyszenia na Rzecz Witaszyc i Klubu Dyskusyjnego oraz ich sympatycy spotkali się 17 kwietnia w Pałacu. »

Tradycyjne spotkanie z kolędami odbyło się 30 stycznia. Głośno i śpiewająco otworzyło rok 2018 w Dyskusyjnym Klubie w Witaszycach. »

Nie wyobrażamy sobie świąt bez lukrowanych pierników na choinkę. Uczestniczki projektu "Żyjmy zdrowiej panie i panowie" spotkały się 11 grudnia w czytelni filii bibliotecznej w Witaszycach. »

Członkowie Klubu Dyskusyjnego i Stowarzyszenia na Rzecz Witaszyc oraz ich sympatycy wybrali się do Jarocina na koncert zespołu "U studni". »