Członkowie Klubu Dyskusyjnego i Stowarzyszenia na Rzecz Witaszyc oraz ich sympatycy wybrali się w niedzielę, 5 czerwca na rajd śladami wąskotorówki. »

Gościem Klubu Dyskusyjnego był Roman Gałązka, autor książki "Przybysław - dziedzice i chłopi. Historia wsi do 1945 roku". »

Po raz pierwszy w tym roku, w ostatnią środę miesiąca zebrali się członkowie Klubu Dyskusyjnego na tradycyjne wspólne kolędowanie. »

Następny wykład poświęcony zdrowiu i prawidłowemu żywieniu
wysłuchali członkowie Klubu Dyskusyjnego w Witaszycach.
»

Zbiór przypadkowo znalezionych kart pocztowych i fotografii z XIX i XX w. posłużył jako pretekst do poznania historii rodziny von Ohnesorge. »

Członkowie Klubu Dyskusyjnego działającego przy Filii w Witaszycach spotkali się ostatni raz przed wakacjami »

Członkowie Dyskusyjnego Klubu w Witaszycach wysłuchali prelekcji o wpływie diet na nasze zdrowie
i o prawidłowym żywieniu.
»

"Kiedyś wisiały u naszych dziadków w kuchniach. Teraz ich już prawie nie spotykamy. Warto jednak o nich pamiętać" - tak mówiła Magdalena Wieczorek, autorka projektu i książeczki pod tym tytułem wydanej przez Samorządową Bibliotekę Publiczną w Kępnie »