W ramach Tygodnia z Internetem w Bibliotece Głównej odbyło się spotkanie dla młodzieży na aktualny bardzo temat hejtu w sieci. »

W ramach Tygodnia z Internetem seniorzy w JOK Jarocin spotkali się z Zuzanną Kuklą, która prowadzi swój profil na YouTube »

W ramach Tygodnia z Internetem w filii nr 1 "Pod Ratuszem" gościliśmy lokalnych vblogerów. Lidia i Jarosław Ostaszewscy opowiedzieli o tym jak zaczęła się ich przygoda z prowadzeniem vblogów "Dom i drewno" oraz "Blondynka potrafi" »

W ramach Tygodnia z Internetem panie z Klubu Przyjaciół Biblioteki w Golinie spotkały się by omówić i przejrzeć kulinarne blogi internetowe. »

Tydzień z Internetem to doroczna, ogólnoeuropejska kampania, której celem jest zachęcenie do poznania możliwości, jakie daje Internet. W tym roku w czasie zajęć skupiliśmy się na obszarze szczególnie nam bliskim, na gotowaniu. »

W Filii nr 1 "Pod Ratuszem" kursanci kursu komputerowego stopnia zaawansowanego "Internet dla każdego", poprzez quiz mięli możliwość zapoznać się z najważniejszymi zasadami dotyczącymi bezpieczeństwa podczas dokonywania zakupów przez Internet. »