Z literaturą Zośki Papużanki już raz na DKK się spotkałyśmy i lektura nam się podobała. Po raz drugi miałyśmy do czynienia w lutym za sprawą książki „Kąkol”. »

Pierwsza lektura DKK w nowym roku "Dom Holendrów" okazała się pozycją, która zadowoliła wszystkie klubowiczki, co rzadko się zdarza. »

DKK tym razem w gościnie w Pałacu Radolińskich. Czytaliśmy „Życiorys księcia Hugona von Radolina Radolińskiego”. Dzięki uprzejmości Muzeum jarocińskiego zwiedzałyśmy pałac po przebudowie. »

„Ma być czysto” Anny Cieplak, książka dla młodzieży? Czy dla dorosłych o młodzieży? Na to pytanie próbowałyśmy odpowiedzieć na październikowym spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki. »

Powakacyjne spotkania DKK to duża przyjemność dla klubowiczów. Wspominamy kończące się wakacje, podróże i książki, które czytaliśmy. »

Pierwsze spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Kamienicy Kultury po długiej przerwie za nami. Jeszcze nie wszyscy zdecydowali się wziąć w nim udział ale to pierwszy krok do normalności. »

Nie mogąc doczekać się spotkania w realu, kwietniowe spotkanie DKK, zrobiłyśmy na zoomie. »

Pierwsze w historii spotkanie jarocińskiego Dyskusyjnego Klubu Książki na ZOM-ie za nami. Omawialiśmy książkę „Koronkowa robota. Sprawa Gorgonowej” Cezarego Łazarewicza. »