Biblioteka

W Oddziale dla Dzieci odbyło się Powiatowe czytanie dzieciom na 100- lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Gościem oddziału była klasa III ze Szkoły Podstawowej nr 2 »

Za nami pierwsze warsztaty dla pracowników bibliotek publicznych w powiecie jarocińskim - dziś poznaliśmy tajniki LOESJE czyli kreatywna praca z tekstem - efekty już wkrótce w naszych bibliotekach! »

W zajęciach wakacyjnych w Oddziale dla Dzieci brały udział półkolonie ze Stowarzyszenia Na Rzecz Dzieci i Młodzieży "Tęcza" z Radlina, półkolonie ze Szkoły Podstawowej z Wojciechowa oraz przedszkolacy z "Marcinka". »

Kolejna grupa zabawowa skończyła edycję spotkań. Na ostatnich zajęciach było bardzo kolorowo. Dzieci wysłuchały wierszyków o kolorach z serii Akademia Mądrego Dziecka. »

Dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Jaś i Małgosia"” na Spotkaniu z Bajeczką obejrzały teatr kamishibai "Piłka" Doroty Gellner. »

To łączna kwota jaką otrzymała jarocińska biblioteka na działania animacyjne, kulturalne i edukacyjne w ramach programu "Partnerstwo dla książki" w ramach programów grantowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. »

Dzieci na grupach zabawowych wysłuchały wiersza "Motyl i ja" , po którym zaproszono ich do wspólnej zabawy "My jesteśmy motylkami" gdzie wcieliły się w rolę tańczących motyli. »

Powrót na górę