JOK Jarocin

Gra spacerowa po Jarocinie oraz szlaki turystyczne były tematem spotkania z uczniami kl. IV SP nr 2 w Jarocinie. Wspólnie w terenie szukaliśmy nieoczywistych elementów malej architektury i zabytków w okolicach Rynku. Co okazało się nie lada wyzwaniem i nowym doświadczeniem. Przewodnikiem była książka Joanny Jodełki "Jarocin dla dzieci: gra spacerowa". »

Rozmowy, warsztaty, spotkania i koncert Miksera oraz strefy aktywności w JOK Jarocin oraz czas dla siebie - tak było podczas pierwszego spotkania dla młodzieży w JOK Jarocin. »

Zanany i lubiany pisarz i podróżnik, autor książek dla dzieci i dorosłych spotkał się z uczestnikami projektu NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI. Tym razem miejscem spotkania była nieczynna stacja Brzostów i gościnne progi Stowarzyszenia "Szerokim Torem" - Jarocińska Kolej Drezynowa. »

Czwartkowe popołudnie grupa uczestników warsztatów 4 elementy hip hop spędziła tym razem w plenerze. Młodzież spotkała się w JOK Jarocin, aby poznać sztukę graffiti. »

Wyjątkowe zajęcia sensoryczne dla półkolonistów w JOK Jarocin! »

Po raz pierwszy w tym roku udostępniono miejsce młodym zdolnym. Przed Pałacem Radolińskich było specjalne miejsce dla wszystkich tych młodych ludzi chcących spróbować swych sił i pokazaniu swojego talentu muzycznego lub tanecznego. »

Sala widowiskowa JOK Jarocin przejdzie remont. Dofinansowanie w kwocie 55 tys. zł pochodzi z programu „Kulisy kultury”. Remont pozwoli na zbudowanie nowej oferty dla naszych użytkowników na przykład o regularne spektakle teatralne czy baletowe. »