Zimowe rozmaitości w bibliotece

Zimowe rozmaitości w biblioteceW filii w Witaszycach podczas pierwszego tygodnia ferii przygód nie brakowało.
Pierwszego dnia nasza "zaczarowana banda" brała udział w zabawach integracyjnych oraz w bitwie morskiej popularnie znanej "grą w statki", w której okręty były własnoręcznie zrobione przez dzieci.

Powstały również piękne serduszkowe filcowe zakładki i papierowe z motywem Minionków. We wtorek rozpoczęliśmy zajęcia od lepienia różnych kształtów z masy solnej, a na końcu pojawiły się postacie stworzone z łyżek, które będą potrzebne do zbliżającej się premiery spektaklu.  W teatralną środę – jak sama nazwa wskazuje – uczestnicy brali udział w przedstawieniu, które najpierw musieli wymyślić. Powstały niesamowite scenariusze i równie dobre widowisko. Ferie zakończyły rozgrywki gier planszowych.