Wizyta bibliotekarzy powiatu trzcianeckiego

Wizyta bibliotekarzy powiatu trzcianeckiegoGrupa 37 bibliotekarek i bibliotekarzy z powiatu trzcianeckiego odwiedziła Bibliotekę Główną, gdzie przygotowano dla nich szybkie randki z...jarocińskimi bibliotekarkami.

Podczas randek jarocińskie bibliotekarki: Jolanta Konieczna, Justyna Nawrocka, Magdalena Orzechowska, Marta Pakulska i Monika Szymoniak zaprezentowały swoje działania. Pokazały akcję "Miedzy dymkami" Biblioteki w Cielczy, promującą książki dla młodzieży, questy, gry i rajdy, bum bum rurki, zajęcia rękodzielnicze i książkową fotobudkę.
Potem udali się do Biblioteki Głównej, gdzie zapoznali się jej działalnością i obejrzeli wystawę Biblii. Dalej był spacer po Jarocinie i wizyta w Bibliotece "Pod Ratuszem", kamienicy na rynku, w której będzie biblioteka i JOK Jarocin.
Na koniec zwiedzali Spichlerz Polskiego Rocka.
Nasi goście byli zadowoleni i pełni podziwu dla naszych działań. Wiele z nich zabrali ze sobą jako inspiracje.
Bibliotekarze wyjechali zmęczeni ale zadowoleni. Teraz kolej na rewizytę.