Przenosiny książek do Kamienicy Kultury

Przenosiny książek do Kamienicy KulturyCóż to była za akcja! Poranne i wieczorne przenosiny książek pokazały jaką nasi czytelnicy i sympatycy mają moc!

Czwartek przywitał nas wspaniałą, słoneczną pogodą choć było dość chłodno. Ale przedszkolaki z przedszkoli "Jarzębinka", "Marcinek" i "Stokrotka" stawiły się tak jak obiecały. Dołączyli do nich uczniowe klas piątych Zespołu Szkół nr 4 w Jarocinie.
I zaczęliśmy poranne przenoszenie książek do Kamienicy Kultury. W ciągu 45 minut cała litertura dla dzieci i młodzieży, jaka znajduje się w zbiorach Filii nr 1, została przeniesiona do nowej siedziby w Kamienicy Kultury. Najmłodsi otrzymali słodkie podziękowanie.
Wieczorem natomiast ponad 200 osób stawiło się aby nam pomóc w przeniesieniu pozostałych książek. Przyszli wszyscy przyjaciele biblioteki, mali i duzi, czytelnicy, mieszkańcy - i w ciągu godziny książki, które wędrowały z rąk do rąk w dwóch szeregach, znalazły swoje miejsca na nowych półkach w Kamienicy Kutury!
Na wszystkich czekało wiele niespodzianek: herbata, ciasteczka, napoje i kiełbaska z grilla - a wszystko to od dobrych ludzi.
Za wszystko bardzo dziękujemy!

Powrót na górę