Jak "Zakochać się w Polsce" to tylko z Tomaszem Bednarkiem

Jak "Zakochać się w Polsce" to tylko z Tomaszem BednarkiemZnany i lubiany aktor teatralny, telewizyjny tym razem odwiedził Jarocin w roli prowadzącego program podróżniczy „Zakochaj się w Polsce”. W trakcie spotkania nasz gość opowiadał jak wygląda praca na planie filmowym oraz o tym, jaki sztab ludzi pracuje przy produkcji serialu. Na przedstawianych zdjęciach i filmach przedstawił z jakimi wyzwaniami niekiedy wiążą się sceny, które później możemy oglądać w poszczególnych odcinkach serialu.

Nasz gość z wielką pasją opowiadał o miejscach mniej znanych w Polsce i polecał te szczególnie, które warto odwiedzić.  W trakcie spotkanie nie zabrakł również pytań o pracę aktorską  w serialu Klan, Radio Romans, teatralną oraz dubbingi, w których Pan Tomasz użycza swojego głosu. Ciastek, Tabaluga oraz Elmo, to jak się okazało jedne z ulubionych postaci animowanych aktora. Spotkanie zakończyliśmy zdjęciami oraz autografami na które czekali pasjonaci podróżowania.