Bibliowakacje w filii nr 2

Kategoria: Filia nr 2

Bibliowakacje w filii nr 2Filia nr 2 w pierwszym tygodniu sierpnia zorganizowała wakacyjne zajęcia dla dzieci. Uczestnicy zajęć grali w gry edukacyjne, gry planszowe i ruchowe.

Największym powodzeniem cieszyło się rzucanie piłeczkami do tarczy na punkty, gra w klasy oraz poduszkowiec z zagadkami (gra z literackimi zagadkami wymyślona i wykonana przez bibliotekarkę). Dzieci uczestniczyły także w zabawach z wykorzystaniem kolorowych bum bum rurek i chusty animacyjnej przy czym świetnie się bawiły.Filia nr 2 w pierwszym tygodniu sierpnia zorganizowała wakacyjne zajęcia dla dzieci. Uczestnicy zajęć grali w gry edukacyjne, gry planszowe i ruchowe.