Biblioteka i partnerzy - tworzymy trzecie miejsce

Biblioteka i partnerzy - tworzymy trzecie miejsceW ramach naszego projektu BIBLIOTEKA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI odbyło się spotkanie informacyjne dla naszych partnerów.

Zaprezentowano główne cele projektu i ofertę szkoleniową i kulturalną adresowaną do naszych partnerów, lokalnych liderów i stowarzyszeń, zaróno tych wpisanych do naszego wnisoku jak i tych, z któymi po prostu stale współpracujemy. Oczywiście największym zainteresowaniem cieszyła się zapowiedź konkursu na działania proczytelnicze dla organizacji pozarządowych. Konkurs jest zaplanowany na rok 2024.

Wydarzenie realizowane w ramach zadania BIBLIOTEKA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 BLISKO (2023-2024) oraz ze środków Gminy Jarocin.