Afrykańskie zwierzęta, Kaukaz i walka z lękiem i strachem

Afrykańskie zwierzęta, Kaukaz i walka z lękiem i strachemKolejny weekend festiwalowych spotkań za nami! W niedzielne popołudnie wspólnie z Anną i Krzysztofem Kobusami odbyliśmy w trakcie warsztatów poznawczych "Zwierzęta Afryki" niezwykłą podróż.

Było dużo zagadek i zgadywanek. Poznaliśmy afrykańskie zwierzęta i dowiedzieliśmy się m.in. jak rozpoznać kto mieszka
na pustyni, a kto w dżungli? W tym samy czasie na scenie JOK Jarocin Magdalena Konik zabrała nas w najdzikszą częścią gruzińskiego Kaukazu, rejon Tuszetii. Niezwykłe zdjęcia i ujęcia mieszkańców tych rejonów pokazały nam Gruzję od podszewki.
W poniedziałek ruszyliśmy ku przygodzie z instruktorem survivali i pasjonatem szkoły przetrwania Łukaszem Tulejem. Dowiedzieliśmy się jak oswoić swój lęk i strach, który często nam przeszkadza w podejmowaniu codziennych decyzji.
Na praktycznych przykładach poznaliśmy podstawy survivalu oraz pakiet informacji o tym jak np. prawidłowo spakować się
na wyprawę.

Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminę Jarocin