Zajęcia dla uczniów odbyły się w ramach projektu Czytam sobie w bibliotece w celu zachęcenia ich do samodzielnego czytania. »

Na te i inne pytania uzyskały odpiwedź dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Golinie podczas zajęć z EkoPaki »

Najmłodsza grupa przedszkolna wzięła udział w zajęciach Książkolandii, której tematem były drzewa i drewno. »

Jak świętować to świętować! Na 70-tych urodziny jarocińskiej biblioteki były tłumy gości! »

Co to jest rufa, kuk i ile dni płynął Titanic? na te i inne pytania znalazły odpowiedź dzieci w bibliotece w Golinie »

Ile Airbusów zmieściłoby się w Titanicu? Kto gotuje na statku? Jak nazywa się wielki morski ptak? Jaki sygnał radiowy został nadany z tonącego Titanica? »