Aluminium było tematem przewodnim kolejnej "EkoPaki", która dotarła do filii w Mieszkowie. »

Zaproszone przedszkolaki wysłuchały legendy o powstaniu Jarocina. Poznały śmiałego junaka Jarotę, który dzięki swojej waleczności i bystrości ocalił Jana z Kalisza, za co został sowicie wynagrodzony. »

W niedzielę, 26 lutego obchodzony był Dzień Dinozaura. Następnego dnia dzieci z miejscowego przedszkola odwiedziły naszą bibliotekę. »

Za oknem deszczowe lutowe przedpołudnie, a my w czasie głośnego czytania w przedszkolu w Cielczy i Radlinie przenieśliśmy się na bezkresne oceany. »

Z okazji Dnia Dinozaura w Filii w Wilkowyi odbyła się lekcja biblioteczna dla grupy zerowej. »

Uczestnicy podczas spotkania wysłuchali wierszy Wandy Chotomskiej "Dwanaście miesięcy" oraz przyswajali sobie miesiące, wyrzucając kostkami liczbę oczek gdzie po przeliczeniu podawali jaki to miesiąc. »