W czwartek 28.11.2019 r. w bibliotece w Wilkowyi odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. "Ilustracja do pierwszej wypożyczonej książki". Wszystkie prace były bardzo ładne i "świeżo upieczeni" czytelnicy otrzymali upominki. »

"Wiem, bo czytam" to tytuł całorocznego konkursu organizowanego w bibliotece w Cielczy. Prawidłowe odpowiedzi zliczane są przez cały rok szkolny, a uczniowie z największą ilością punktów otrzymują nagrody książkowe. »

Po raz kolejny w czerwcu odbył się konkurs "Mistrz pięknego czytania" w Bibliotece w Golinie. »

Do tradycji filii bibliotecznej w Cielczy należy, że na początku czerwca klasa III zapraszana jest do biblioteki na konkurs "Jeden z dziesięciu". Zasady konkursu są takie same jak
w telewizyjnym teleturnieju dla dorosłych, ale obejmują zakres wiedzy dla klas trzecich.
»