W czwartek - 23 czerwca - podczas szkolnego apelu podsumowującego rok szkolny filia biblioteczna w Cielczy ogłosiła wyniki całorocznego konkursu "Wiem, bo czytam". »

Dnia 21 czerwca 2016 roku wręczyliśmy nagrody książkowe i upominki za udział w całorocznym konkursie "Zwierzakolub" w kategorii dla klas I-III szkoły podstawowej oraz "Ekoksiążkolub" w kategorii dla kl. IV-VI szkoły podstawowej i I-III gimnazjum. »

16 czerwca w filii w Golinie odbyło się podsumowanie konkursu całorocznego "Z gwarą za pan brat". »

Już po raz szósty klasy I - III Szkoły Podstawowej w Golinie stają do konkursu na mistrza głośnego czytania. »

Już po raz dziesiąty Biblioteka w Cielczy wraz z Gimnazjum im. Bohaterów Westerplatte w Cielczy była organizatorem konkursu "U źródeł kultury europejskiej". »

Przez kilka ostatnich dni klasa IV gościła w bibliotece na głośnym czytaniu fragmentów "Opowieści z Narnii". »