Dzisiaj w bibliotece w Wilkowyi odbyła się pierwsza lekcja biblioteczna online. Wzięli w niej udział uczniowie klasy pierwszej z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni. »

Miło nam poinformować, że nasze biblioteki otwierają się dla Was od 6 maja!
W nowych godzinach i na nowych zasadach, z którymi prosimy się zapoznać ponieżej
»

W niecodziennych czasach przyszło nam zorganizować w niecodzienny sposób spotkanie z czytelnikami. Na pierwszy ogień poszły uczestniczki spotkania w ramach projektu "Rozmowy przy wspólnym stole". »

Ze względu na obowiązujące obostrzenia i niemożność bezpośredniego kontaktu z naszymi czytelnikami - Biblioteka w parku rozpoczęła spotkania online w aplikacji Messenger. Czytelniczki przy kawie rozmawiały o czytanych i polecanych książkach. »