W piątek w bibliotece w Wilkowyi panie z Klubu Seniorek przypomniały sobie lata młodości. Na spotkaniu Seniorki tańczyły "Makową Panienkę i Manuela" oraz "Walc Barbary z Nocy i Dni". »

Po wakacyjnej przerwie w bibliotece w Wilkowyi odbyło się spotkanie Klubu Seniorek. Przy kawie panie rozmawiały o swoich wyprawach na grzyby, a także dzieliły się przepisami na grzybowe przetwory. »

W wakacyjny wtorek Filia w Wilkowyi zorganizowała wakacyjną wycieczkę dla pań z Klubu Seniorek. Pierwszym punktem wyjazdu była nowo otwarta Biblioteka w Boguszynie. »

Na czerwcowych zajęciach Klubu Seniorek biblioteka w Wilkowyi zamieniła się w warsztat krawiecki. Panie wycinały wzory, szyły, prasowały oraz wypełniały środki kwiatów. »

Maj jest najpiękniejszym miesiącem w roku dlatego seniorki z Filii w Wilkowyi spotkały się w plenerze już po raz drugi. Zarówno dla nich, jak i dla laureatów konkursu całorocznego "Wiem, bo czytam" w sobotę 18 maja bibliotekarki zorganizowały autokarową wycieczkę do Śmiełowa na Noc Muzeów. »

W Tygodniu Bibliotek w tym roku pod hasłem "#biblioteka" majowe spotkanie Klubu Seniorek w Filii w Wilkowyi odbyło się w terenie. Panie wybrały się na wycieczkę rowerową do Mieszkowa. Pomimo wieku są bardzo aktywne i taka trasa nie sprawiła im trudności. Pierwszy przystanek był nad stawem w Radlinie blisko ruin. »

Piątkowe spotkani Klubu Seniorek w bibliotece w Wilkowyi było patriotyczne. Panie udały się na pobliski cmentarz, aby uczcić 150. urodziny druha komendanta Zbigniewa Ostroróg-Gorzeńskiego oraz 100. rocznicę zakończenia Powstania Wielkopolskiego. »