Z okazji urodzin bajopisarza dzieci z klasy I b Szkoły Podstawowej w Golinie odwiedziły bibliotekę. »

Piąta Noc z Andersenem już za nami. W piątkowy wieczór 45 dzieci wzięło udział w jubileuszowej nocy. Tym razem hasłem przewodnim była Mała Syrenka i piraci. »

Podczas marcowego spotkania klubu rozmawialiśmy o książce Bożeny Żak-Cyran pod tytułem "Jedz i żyj zgodnie z porami roku. Kuchnia roślinna według Pięciu Przemian". »

Z tej okazji na zajęcia do biblioteki zaprosiłam dzieci z klasy Ic i IIa. »

Ponieważ już za kilka dni będą Święta Wielkanocne, to głośne czytania w przedszkolu w Cielczy i Radlinie dotyczyły właśnie tradycji świątecznych. »

O trudnej polskiej historii, jej córkach i synach opowiadała w poniedziałkowy wieczór licznie zgromadzonej publiczności Barbara Wachowicz. »

Dyskusyjny Klub Książki w marcu wybrał się na spotkanie z Barbarą Wachowicz, która była gościem Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Jarocin. »