Z okazji Tygodnia Bibliotek najmłodsza grupa przedszkolaków przyszła do nas na zajęcia. Po wysłuchaniu bajki o niesfornej piłce rozpoczęła się zabawa. »

Po raz pierwszy na spotkaniu naszego klubu zagościła literatura czeska "Ostatnia Arystokratka" Evžen Boček. O arystokratach wracających z Ameryki do oddziedziczonego zamku. Książka lekka, łatwa i przyjemna. »

W Bibliotece w Wilkowyi uczestniczki czwartkowych spotkań szyły sówki »

Dziś odbyły sięostatnie pokazy filmu "Nie było żadnej nadzei.Powstanie w getcie warszawskim1943" »

Już po raz dziesiąty Biblioteka w Cielczy wraz z Gimnazjum im. Bohaterów Westerplatte w Cielczy była organizatorem konkursu "U źródeł kultury europejskiej". »

Dwie grupy drugoklasistów mogły zobaczyć jak wygląda ul z nadstawką, ramki, węza, matecznik i kilka innych akcesoriów pszczelarskich. »