W ramach Tygodnia Bibliotek z hasłem Zasmakuj w bibliotece w Bibliotece w Wilkowyi odbyło się drugie spotkanie z klasą III w wersji on-line. Po zjedzeniu ciasteczek (każdy swoich) przyszedł czas na gimnastykę z książką. »

W niecodziennych czasach przyszło nam zorganizować w niecodzienny sposób spotkanie z czytelnikami. Na pierwszy ogień poszły uczestniczki spotkania w ramach projektu "Rozmowy przy wspólnym stole". »

Mistrzostwa Świata w lekkoatletyce już się skończyły, Noble rozdane. Teraz przyszła kolej na nas. Na październikowym Klubie e-Seniora zastanawialiśmy się, jak długo już pracujemy z komputerami, jak one dawniej wyglądały i co potrafiły. »

Oto kolejna grupa dzieci z przedszkola "Promyczek", która chciała poznać Photona, tajemniczego gościa z odległej galaktyki, który po awarii wylądował w naszej bibliotece. Dzieci od razu poddały go testom. »

W piątkowe przedpołudnie do filii nr 3 przyszły dzieci z przedszkola "Promyczek". Okazało się, że na dzieci czekał list i tajemnicza paczka. »